Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Software Engineer

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FQS Poland została założona jako europejskie centrum badawczo-rozwojowe Fujitsu Kyushu Systems Ltd. (FJQS) w zakresie oprogramowania komputerowego. Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości produktów i usług, na które składa się szerokie portfolio istniejących produktów Fujitsu oferowanych na rynkach całego świata oraz umożliwienie transferu technologii z Europy do Japonii oraz "vice versa".
    Miejsce pracy: Kraków
    (REF/201711/JSE)

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy Inżyniera Oprogramowania, który dołączy do naszego zespołu tworzącego oprogramowanie dla klientów z obsługiwanych przez nas branż.

    Wymagania:

    • Umiejętność projektowania i tworzenia oprogramowania
    • Znajomość dowolnego języka programowania wysokiego poziomu Java/.NET/C++
    • Znajomość frameworków i architektur wykorzystywanych do tworzenia aplikacji webowych
    • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i adaptacji do środowiska
    • Wysoka komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w obrębie zespołu

    Mile widziane:

    • Znajomość języków skryptowych
    • Znajomość zagadnień data mining, AI
    • Doświadczenie w pisaniu aplikacji webowych i bazodanowych

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej firmie o mocnej pozycji na rynku
    • Satysfakcjonujące wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet socjalny
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.