Junior Specialist Czech Speaker

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 11.08.2017
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 10.09.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:

- odpowiedzialność za profesjonalną obsługę klienta w języku czeskim,
- budowanie i podtrzymywanie relacji z klientem oraz bieżące informowanie go o postępach w pracy,
- koordynowanie celów oraz założeń rzetelnie i terminowo,
- ścisła współpraca z zespołem projektowym.

Profil kandydata:

- biegła znajomość języka czeskiego - warunek konieczny,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- umiejętność szybkiego diagnozowanie i rozwiązywania problemów,
- zaawansowana znajomość programów z pakietu MS Office,
- proaktywna postawa i nastawienie na realizacje wyniku,
- doświadczenie nie jest wymagane, absolwenci mile widziani!

Propozycja przyszłego pracodawcy:

- stabilną pracę w prestiżowej, międzynarodowej firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
- rozbudowany pakiet benefitów, min. prywatna opieka medyczna, OK System i inne,
- realną możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

opis

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się