Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Specialist with languages

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

    Kończysz studia i poszukujesz stałej pracy? Posługujesz się płynie językiem angielskim i jeszcze jednym językiem obcym? Jesteś otwarty/otwarta na wyzwania zawodowe?

    Z pewnością znajdziesz zatrudnienie w firmie naszego Klienta, którym jest prestiżowa organizacja z obszaru sektora Centrów Usług Wspólnych!

    Miejsce pracy: Wrocław
    JPL/WROCLAW/2018

    Zakres obowiązków

    • Codzienna praca w języku obcym podczas obsługi procesów (księgowych,administracyjnych i obsługi klienta) dla klientów obcojęzycznych,
    • Dbałość o najwyższą jakość w procesach biznesowych,
    • Terminowe wprowadzanie danych do systemu,
    • Rozwiązywanie problemów i delegowanie ich do odpowiednich komórek.

    Jeśli posiadasz....:

    • Wykształcenie wyższe (min. licencjat),
    • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
    • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
    • Znajomość pakietu MS Office na poziomie bardzo dobrym,
    • Jesteś zainteresowany pracą w obszarze: obsługi klienta zagranicznego, księgowości (mile widziane także doświadczenie w ww.dziedzinach) i gotowy do pracy w godzinach porannych lub popołudniowych na pełen etat
    • Znasz język angielski na poziomie min. B2 oraz świetnie (min. B2) znasz jeden z języków: niemiecki, francuski lub czeski

    To jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko!

    Oferujemy:

    • Interesująca i samodzielną praca w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, strategii rozwoju i kulturze organizacyjnej
    • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
    • Udział w ciekawych projektach o międzynarodowym zasięgu – szansa na wyjazd zagraniczny
    • Możliwości wykorzystania języków obcych w codziennej pracy
    • Szeroki pakiet treningów i szkoleń
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny (m.in. owocowe dni, elastyczne godziny pracy, szkolenia językowe, wyjazdy integracyjne)
    • Pozytywna atmosfera pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim na adres:

    [email protected]
    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl