Junior System Administration/Junior Admin IT

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 15.11.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 15.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Business Partners eXcellence jest firmą konsultingową wspierającą
    przedsiębiorstwa w doskonaleniu procesów zarządzania poprzez skuteczne
    wdrażanie rozwiązań klasy ERP oraz Business Intelligence.

    JUNIOR SYSTEM ADMINISTRATOR / JUNIOR ADMIN IT
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • rozwój w charakterze konsultanta SAP Basis / administratora baz danych / SAP HANA / SAPUI5
    • administracja lokalnymi systemami developerskimi, demonstracyjnymi i produkcyjnymi
    • wsparcie SAP BASIS zewnętrznych podmiotów – cykliczne kopie systemów, monitorowanie wydajności
    • wsparcie użytkowników w bieżących problemach IT
    • serwisowanie i administracja sprzętem komputerowym

    Oferujemy:

    • Interesującą oraz rozwijającą pracę,
    • Elastyczny czas pracy,
    • Udział w ciekawych projektach,
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników,
    • Pracę nad rozwiązaniami dla jednego z najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków IT,
    • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonania pracy (laptop, telefon),
    • Dodatkowe benefity (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, program ubezpieczeń grupowych)

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikacje oraz czytanie i tworzenie dokumentacji
    • znajomość serwerowych systemów Linux (Ubuntu, Suse, Centos) w stopniu podstawowym
    • znajomość serwerowych systemów Windows (2012, 2016) w stopniu podstawowym
    • znajomość desktopowych systemów Windows 10 w stopniu dobrym,
    • znajomość sieci komputerowych LAN w stopniu podstawowym
    • znajomość SQL w stopniu podstawowym

    Dodatkowe atuty:

    • znajomość baz danych Oracle, MSSQL, DB2 będzie dodatkowym atutem.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i Listu Motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy również o umieszczenie poniższej klauzuli o ochronie danych osobowych:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)"