Ta oferta pracy jest nieaktualna od 289 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Technical Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-01-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Yareal Polska Sp. z o.o., firma deweloperska realizująca wysokiej jakości projekty biurowe i mieszkaniowe, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:

    Wsparcie techniczne zarządzania projektami mieszkaniowymi w trakcie okresu realizacji inwestycji: od fazy koncepcyjnej, poprzez fazę administracyjną, budowlaną oraz po realizacyjną.

    Obowiązki:

    • Wsparcie techniczne dla Działu Zarządzania Projektami
    • Kosztorysowanie, ofertowanie
    • Przygotowanie budżetów na podstawie szczegółowej analizy projekty koncepcyjnego, Projektu Budowlanego, Projektu Wykonawczego dla przyszłych inwestycji mieszkaniowych
    • Monitorowanie rynku w zakresie aktualnych kosztów prac budowlanych
    • Uczestnictwo w spotkaniach koordynacyjnych z Projektantami
    • Bieżąca analiza dokumentacji projektowej
    • Opiniowanie rozwiązań materiałowych i technicznych pod względem kosztowym
    • Prognozowanie wielkości kosztów, analiza alternatywnych rozwiązań i proponowanie ewentualnych korekt projektu w celu zapewnienia lepszej efektywności finansowej projektu (Value Engineering);
    • Planowanie i organizacja działań wszystkich stron zaangażowanych w procedurę przetargową
    • Prowadzenie przetargów
    • Udział w negocjacjach
    • Weryfikacja zakresów ofert, porównanie cen jednostkowych,
    • Przygotowywanie technicznych części do umów z wykonawcami, generalnymi wykonawcami

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe – kierunek – Budownictwo;
    • Min. 5 letnie doświadczenie w dziale ofertowania/przygotowania produkcji;
    • Doświadczenie przy realizacji inwestycji z zakresu budownictwa mieszkaniowego;
    • Dobra znajomość branży budowlanej, materiałów budowlanych i technologii robót;
    • Zdolności negocjacyjne
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
    • Łatwość nawiązywania kontraktów interpersonalnych, komunikatywność
    • Bardzo dobra organizacji pracy własnej, skrupulatność, rzetelność,
    • Znajomość obsługi programów komputerowych: Pakiet Office, AutoCAD, Microsoft Project
    Oferujemy:
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowym dynamicznym środowisku;
    • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia zakresu powierzonych kompetencji;
    • Opiekę zdrowotną

    Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj.

    W temacie wiadomości proszę wpisać: Junior Technical Manager

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Yareal Polska Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".