Junior Technical Support Engineer

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.11.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 29.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rockwell Automation (główne marki - Allen-Bradley i Rockwell Software) jest wiodącym na rynku globalnym dostawcą rozwiązań w zakresie informatyzacji i automatyzacji zakładów przemysłowych

    W tym roku mija 20 lat odkąd uruchomiono biuro sprzedaży w Warszawie. Dokładnie 10 lat temu powstała fabryka w Katowicach oraz biura w Katowicach i Sopocie (przeniesione później do Gdańska). Od tego czasu nasza firma stale się rozrasta: zaczynając od 100 zatrudnionych w 2006 roku, poprzez 500 osób w 2010, aż po dzień dzisiejszy z ponad 1100 pracownikami. Produkujemy i dostarczamy produkty i usługi na skalę lokalną, regionalną i globalną, wewnątrz grupy RA i do klientów docelowych. Rockwell Automation w Polsce jest dużą i dojrzałą organizacją, uznanym producentem, dostawcą usług i pracodawcą.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Location: Katowice

    Obowiązki:

    • wsparcie klientów oraz dystrybutorów w rozwiązywaniu problemów technicznych w zakresie software’owych produktów firmy, za pośrednictwem telefonu lub maila;
    • wykonywanie symulacji i analiz problemów zgłaszanych przez klientów;
    • dokumentowanie najlepszych praktyk w dziedzinie pojawiających się problemów;
    • ciągłe poszerzanie zakresu swojej wiedzy na temat produktów i technologii firmy Rockwell Automation.

    Wymagania:

    • absolwenci kierunków IT / Automatyka / Elektronika lub osoby z zainteresowaniami związanymi z wdrażaniem i'lub testowaniem systemów informatycznych, z dobą znajomością najczęściej używanych komputerowych systemów operacyjnych;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • gotowość do pracy zmianowej (praca w ruchu ciągłym).

    Mile widziane:

    • bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego;
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

    Korzyści:

    • praca w międzynarodowej organizacji o mocnej pozycji na rynku;
    • bardzo przyjazna atmosfera pracy;
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz dostęp do najnowszych technologii;
    • wynagrodzenie wzbogacone o system świadczeń pozapłacowych;
    • możliwość udziału w nowych, ciekawych projektach;
    • miejsce pracy w centrum Katowic;
    • możliwość częściowej pracy zdalnej.

    WHY US?

    • FLEXIBLE SCHEDULE
    • CREATIVE ENVIRONMENT
    • FRIENDLY ATMOSPHERE
    • PROFESSIONAL TRAINING
    • GLOBAL TEAM
    • PEOPLE CENTRIC
    • LANGUAGE COURSES
    • BENEFITS PACKAGE
    • CAFETERIA SYSTEM
    • ANNUAL BONUS
    • LUNCH FUNDS
    • ADDITIONAL BONUSES
    • LIFE INSURANCE
    • PRIVATE HEALTH CARE

    Why us?

     flexible schedulecreative environmentfriendly atmosphereprofessional trainingglobal teampeople centriclanguage courses
    benefits packagecafeteria systemannual bonuslunch fundsadditional bonuseslife insurance private health care
    Are you interested?

    If you are interested in the vacancy, please send your application in English by online form.

    If you have any questions please contact us at: [email protected]

    We kindly inform that this offer is conditional and chosen candidates will have to go through background check process, performed by an external company. In case of negative verification results, Rockwell Automation will be entitled to withdraw the offer without any consequences.

    All applications should have written the following clause:

    Administratorem danych jest Rockwell Automation Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawa 01-797, Powązkowska 44C. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.