Junior Tester

  • Warszawa, mazowieckie
  • Al. Jerozolimskie 162, 02-236 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-07-12
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2019-08-11)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

    Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Jakie będą Twoje obowiązki?

    • Testy manualne aplikacji webowych
    • Raportowanie wyników testów w dedykowanych aplikacjach (TestLink, Jira)
    • Projektowanie scenariuszy testowych na podstawie dokumentacji
    • Ścisła współpraca z analitykami oraz programistami
    • Wsparcie obsługi zgłoszeń produkcyjnych

    Co oferujemy?

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
    • Prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karnetu sportowego
    • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)
    • Możliwość dojazdu do pracy autobusem firmowym
    • Dofinansowania do kursów specjalistycznych i językowych
    • Przyjazne środowisko pracy w zgranym i ambitnym zespole
    • Zespołowe i projektowe wyjścia integracyjne

    Czego oczekujemy?

    • Zainteresowania tematyką wytwarzania i testowania oprogramowania
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej
    • Umiejętności analitycznego myślenia
    • Chęci dalszego rozwoju w obszarze QA
    • Umiejętności pracy w zespole projektowym
    • Dodatkowym atutem będzie:
    • Znajomość TestLink i Jira czy innych narzędzi wspierających testowanie
    • Znajomość relacyjnych baz danych
    • Znajomość branży ubezpieczeniowej
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych.