Ta oferta pracy jest nieaktualna od 198 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Visual Designer

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań

    Pearson IOKI to prawie 160-osobowy, pełen pasji i zaangażowania, zespół zajmujący się tworzeniem platform e-learningowych o ogólnoświatowym zasięgu. Mieścimy się w Centrum Zaawansowanych Technologii – Nobel Tower.

    Jeśli chcesz wraz z nami kształtować przyszłość globalnej edukacji, to zapraszamy!

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Jeśli...
    • Twoją pasją jest tworzenie projektów graficznych wychodzących naprzeciw potrzebom użytkownika
    • Lubisz pełnić rolę strażnika tożsamość marki
    • Dużą frajdę sprawia Ci tworzenie koncepcji projektów interfejsów zarówno dla produktów cyfrowych, jak i tych ukazujących się w druku
    • Wiesz i rozumiesz, że informacja zwrotna jest świetnym narzędziem służącym udoskonaleniu Twoich koncepcji

    ...to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

    Twoje przyszłe zadania to:
    • Kreowanie oprawy wizualnej zorientowanej na użytkownika w bliskiej współpracy ze specjalistami
      ds. tworzenia treści
    • Projektowanie interfejsów we współpracy z zespołem UX
    • Dbanie o spójność brandingu oraz stylu wszystkich produktów
    Wymagania:
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Wykształcenie wyższe w dziedzinie projektowania graficznego (lub pokrewnej) lub odpowiednie doświadczenie
    • Doświadczenie w branży wydawnictw edukacyjnych
      i przekładaniu potrzeb pedagogicznych na skuteczne projekty graficzne i/lub wybitne portfolio
    • Zaawansowana znajomość Adobe Creative Suite
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • Zainteresowanie projektowaniem i śledzenie najnowszych trendów w projektowaniu oraz technologii
    • Wysoko rozwinięta umiejętność pracy zespołowej

    Mile widziane:

    • Znajomość zagadnień projektowania interfejsów użytkownika
    • Znajomość HTML5, CSS3
    • Znajomość zagadnień z zakresu instructional design
    • Umiejętność pracy w narzędziach do tworzenia animacji, jak np. Flash, Edge lub After Effects

    Zależy nam na ludziach którzy lubią i chcą się rozwijać. Jeśli lubisz wyzwania i jest dla Ciebie frajdą szukanie rozwiązań problemów projektowych – zapraszamy Cię do naszego zespołu!

    Oferujemy szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych, stabilne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów (opcje na akcje, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dostęp do platformy MyBenefit w tym karta Multisport, zniżki na produkty Pearson etc.) oraz pracę w przyjaznej atmosferze w międzynarodowym środowisku.

    CV w języku angielskim koniecznie prześlij za pomocą linku:

    Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.