Junior Visual Designer

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.11.2017
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 08.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Poznań

Pearson IOKI to prawie 160-osobowy, pełen pasji i zaangażowania, zespół zajmujący się tworzeniem platform e-learningowych o ogólnoświatowym zasięgu. Mieścimy się w Centrum Zaawansowanych Technologii – Nobel Tower.

Jeśli chcesz wraz z nami kształtować przyszłość globalnej edukacji, to zapraszamy!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Jeśli...
  • Twoją pasją jest tworzenie projektów graficznych wychodzących naprzeciw potrzebom użytkownika
  • Lubisz pełnić rolę strażnika tożsamość marki
  • Dużą frajdę sprawia Ci tworzenie koncepcji projektów interfejsów zarówno dla produktów cyfrowych, jak i tych ukazujących się w druku
  • Wiesz i rozumiesz, że informacja zwrotna jest świetnym narzędziem służącym udoskonaleniu Twoich koncepcji

...to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Twoje przyszłe zadania to:
  • Kreowanie oprawy wizualnej zorientowanej na użytkownika w bliskiej współpracy ze specjalistami
    ds. tworzenia treści
  • Projektowanie interfejsów we współpracy z zespołem UX
  • Dbanie o spójność brandingu oraz stylu wszystkich produktów
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie projektowania graficznego (lub pokrewnej) lub odpowiednie doświadczenie
  • Doświadczenie w branży wydawnictw edukacyjnych
    i przekładaniu potrzeb pedagogicznych na skuteczne projekty graficzne i/lub wybitne portfolio
  • Zaawansowana znajomość Adobe Creative Suite
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Zainteresowanie projektowaniem i śledzenie najnowszych trendów w projektowaniu oraz technologii
  • Wysoko rozwinięta umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień projektowania interfejsów użytkownika
  • Znajomość HTML5, CSS3
  • Znajomość zagadnień z zakresu instructional design
  • Umiejętność pracy w narzędziach do tworzenia animacji, jak np. Flash, Edge lub After Effects

Zależy nam na ludziach którzy lubią i chcą się rozwijać. Jeśli lubisz wyzwania i jest dla Ciebie frajdą szukanie rozwiązań problemów projektowych – zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Oferujemy szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych, stabilne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów (opcje na akcje, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dostęp do platformy MyBenefit w tym karta Multisport, zniżki na produkty Pearson etc.) oraz pracę w przyjaznej atmosferze w międzynarodowym środowisku.

CV w języku angielskim koniecznie prześlij za pomocą linku: /aplikuj/junior-visual-designer-poznan,oferta,5663695

Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się