Kasjer/-ka

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MUZEUM HISTORII ŻYDÓW POLSKICH POLIN

    „Najambitniejsza instytucja kultury utworzona w Polsce od upadku komunizmu.”

    Rick Lyman, The New York Times, 22.10.2014

    Muzeum Historii Żydów Polskich jest nowoczesnym centrum edukacji i kultury o międzynarodowym zasięgu. Naszą misją jest przywracanie pamięci o tysiącletniej historii polskich Żydów i kształtowanie wzajemnego zrozumienia i szacunku wśród Polaków i Żydów, społeczeństw Europy i świata. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Kasjer/-ka

    Miejsce pracy: Warszawa

    Podstawowe obowiązki:

    • obsługa kasy fiskalnej,
    • bezpośrednia sprzedaż biletów na wystawę stałą i wystawy czasowe,
    • bezpośrednia sprzedaż biletów na wszystkie wydarzenia programowe,
    • sporządzanie raportów kasowych (rozliczenia dobowe i miesięczne),
    • aktywna sprzedaż produktów dodatkowych,
    • informowanie zwiedzających o ofercie Muzeum,
    • profesjonalna obsługa klienta.

    Wymagania:

    • minimum średnie wykształcenie zakończone maturą,
    • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2- warunek konieczny,
    • doświadczenie w obsłudze klienta,
    • umiejętność obsługi kasy fiskalnej,
    • znajomość pakietu Ms Office,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • odpowiedzialność,
    • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów,
    • dbałość o szczegóły i skrupulatność,
    • nienaganna prezencja,
    • pełna dyspozycyjność - równoważny system czasu pracy (praca także w weekendy oraz święta).

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • ukończony kurs kasjera złotówkowo-walutowego będzie dodatkowym atutem,
    • ukończone szkolenie z profesjonalnej sprzedaży i obsługi klienta,
    • znajomość innych języków obcych.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole,
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji kandydatkami/kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO.”.