Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kasjer - Sprzedawca

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chief’s Quick Service Restaurant  to wyjątkowe i przyjazne miejsce. Z atmosferą luźnej elegancji. Gdzie łatwo się odprężyć i znaleźć wytchnienie w zapachu świeżych ziół i aromacie naturalnych przypraw.

    Poszukujemy energicznych i rzetelnych osób do pracy
    w restauracji Chief’s na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice
    Lotnisko Pyrzowice

    OPIS STANOWISKA:

    • Obsługa kasy fiskalnej
    • Zorientowanie na wysoki poziom obsługi klientów, zgodny ze standardami restauracji Chief’s

    Oczekujemy:

    • Wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie kierunkowe – gastronomia)
    • Wysoka dbałość o kulturę osobistą, higienę osobistą i standardy obsługi klienta
    • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • Silna motywacja do pracy i umiejętność pracy w zespole
    • Dobra organizacja miejsca pracy
    • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym (mile widziany komunikatywny)

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę
    • Możliwość zdobywania nowych kompetencji i poszerzenia swojej wiedzy, szkolenia
    • Pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze
    • Stabilne warunki zatrudnienia w elastycznym wymiarze czasu pracy oraz systemie zmianowym
    • Premie motywacyjne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV mailem, klikając "Aplikuj".

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 z 1997 r., poz.883)”