Ta oferta pracy jest nieaktualna od 64 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kasjer Sprzedawca

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 19.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PHU MAXIMA

    Jesteśmy rozwijająca się firma rodzinna prowadząca sklepy spożycze pod nazwą Groszek od ponad 20 lat. Zatrudniamy ponad 30 pracowników w dwóch istniejących już naszych sklepach Groszek oraz dorgerii. Skupiamy się na lokalnych klientach, którym staramy się udostępnić w sprzedaży artykuły spożywcze i przemysłowe od różnych producentów polskich i zagranicznych.

    Obecnie otwieramy nasz 3 sklep w Warszawa Wawer Al. Dzieci Polskich 9 i do tego sklepu szukamy kandydatów do pracy

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Praca od pn. do sob. Dwu zmianowy system pracy 06:00-14:00 / 14:00-22:00

    niedz. 08:00-17:00

    Opis stanowiska:

    • Obsługa klienta na wysokim poziomie, obsługa kasy fiskalnej
    • Dbanie o wygląd i ułożenie asortymentu w sklepie.
    • Praca na sali sprzedaży, wykładanie towaru i dbanie o zadowolenie klientów
    • Przygotowywanie zamówień towaru
    • Dbanie o porządek na sali sprzedażowej i magazynie.

    Wymagania:

    • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
    • Doświadczenie w handlu
    • Dokładność, odpowiedzialność, dynamizm i zaangażowanie
    • Dobra organizacja pracy
    • Pozytywne nastawienie do ludzi
    • Dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie 14zł netto + wyższe wynagrodzenie za pracujące soboty i niedziele
    • Umowę o pracę
    • Premie uznaniową oraz za wysługę
    • Przyjazną, rodzinną atmosferę w pracy

    Kontakt pod numerem tel. 607263604

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PHU MAXIMAz siedzibą w Warszawa przy ul. Jana Pawła II 108 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.