Kasjer Sprzedawca

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 19.10.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 18.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PHU MAXIMA

    Jesteśmy rozwijająca się firma rodzinna prowadząca sklepy spożycze pod nazwą Groszek od ponad 20 lat. Zatrudniamy ponad 30 pracowników w dwóch istniejących już naszych sklepach Groszek oraz dorgerii. Skupiamy się na lokalnych klientach, którym staramy się udostępnić w sprzedaży artykuły spożywcze i przemysłowe od różnych producentów polskich i zagranicznych.

    Obecnie otwieramy nasz 3 sklep w Warszawa Wawer Al. Dzieci Polskich 9 i do tego sklepu szukamy kandydatów do pracy

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Praca od pn. do sob. Dwu zmianowy system pracy 06:00-14:00 / 14:00-22:00

    niedz. 08:00-17:00

    Opis stanowiska:

    • Obsługa klienta na wysokim poziomie, obsługa kasy fiskalnej
    • Dbanie o wygląd i ułożenie asortymentu w sklepie.
    • Praca na sali sprzedaży, wykładanie towaru i dbanie o zadowolenie klientów
    • Przygotowywanie zamówień towaru
    • Dbanie o porządek na sali sprzedażowej i magazynie.

    Wymagania:

    • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
    • Doświadczenie w handlu
    • Dokładność, odpowiedzialność, dynamizm i zaangażowanie
    • Dobra organizacja pracy
    • Pozytywne nastawienie do ludzi
    • Dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie 14zł netto + wyższe wynagrodzenie za pracujące soboty i niedziele
    • Umowę o pracę
    • Premie uznaniową oraz za wysługę
    • Przyjazną, rodzinną atmosferę w pracy

    Kontakt pod numerem tel. 607263604

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PHU MAXIMAz siedzibą w Warszawa przy ul. Jana Pawła II 108 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.