Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kasjer - Sprzedawca

Stokrotka Sp. z o.o.O firmie

  • Zator, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisku:

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę od 1 dnia zatrudnienia
  • Wypłatę zawsze w terminie
  • Elastyczny grafik
  • Możliwość rozwoju pod opieką doświadczonej kadry kierowniczej
  • Pakiet benefitów socjalnych – czuj się z nami dobrze!
  • Realną szansę rozwoju i awansu
Jakie będą Twoje zadania:
  • Profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Dbanie o ekspozycję produktów w sklepie

Czego oczekujemy:

  • Zaangażowania i motywacji do pracy
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętności współpracy z zespołem

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i chcesz się rozwijać zawodowo
wyślij do nas CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Informujemy, iż odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.
NASZE BENEFITY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Karta zakupowa do sklepów Stokrotka zasilana dwa razy w roku z okazji świąt
  • Karta sportowa Fit Profit – możliwość skorzystania z ponad 3500 obiektów w całej Polsce
  • Dofinansowania do imprez kulturalno-oświatowych i sportowo-rekreacyjnych
  • Nowoczesne szkolenia e-learningowe i stanowiskowe dla każdego!
  • Wyprawki szkolne i dofinansowania do kolonii
  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
  • Możliwość awansu (ok. 80% naszej kadry kierowniczej to pracownicy z awansu wewnętrznego)
  • I wiele innych!

Ogłoszenie archiwalne