Oferta pracy

Kasjer stacjonarny

Koleje Śląskie sp z o.o.O firmie

  • Zabrze, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Koleje Śląskie Sp. z o.o. prowadzą rekrutację na stanowisko:

miejsce pracy obszar województwa śląskiegoNumer ref.: Nr ref: NH/KS/09/2020

Osoba zatrudniona na stanowisku Kasjer stacjonarny w Dziale Handlowym odpowiedzialna będzie m.in. za:

Zadania:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta/ pasażera zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Obsługę kasy fiskalnej i terminala płatniczego.
  • Prowadzenie dokumentacji kasowej.
  • Prawidłowe rozliczanie zmiany kasowej.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Gotowość do pracy o różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia.
  • Rzetelność i uczciwość.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, skuteczność w działaniu.
  • Umiejętność pracy w zespole,   dobra organizacja pracy.
  • Dyspozycyjność.
  • Komunikatywność.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Zatrudnienie w stabilnej Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość bezpłatnego podróżowania pociągami Kolei Śląskich.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności.
  • Nagrody jubileuszowe.
  • Możliwość korzystania ze zniżek na przejazdy pociągami pasażerskimi na terenie kraju dla pracowników.
  • Możliwość korzystania z biletów i zniżek na zagraniczne koleje i towarzystwa promowe
    w ramach Zrzeszenia FIP.
  • Dodatkowy dzień wolny od pracy z okazji „Dnia Kolejarza ʺ
  • Możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in.dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz do wypoczynku zorganizowanego dzieci pracowników, karty aktywności sportowych MultiActive).

Kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji w terminie do 27.08.2020 r.

W temacie wiadomości należy wpisać nr ref. Ogłoszenia NH/KS/09/2020.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy