Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kelner/Kelnerka

  • Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 13.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli chciałbyś dołączyć do zgranego i zmotywowanego zespołu ludzi, dla których udział w stałym podnoszeniu satysfakcji i zadowolenia Gości z pobytu w naszym hotelu ma znaczenie, to znaczy że ta praca jest dla Ciebie. Rozpocznij swoją karierę w Marriott International - największej sieci hotelarskiej na świecie. Sopot Marriott Resort and Spa poszukuje obecnie:  KELNERKI / KELNERA

    Miejsce pracy: Sopot

    Wymagania:

    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Wysoki poziom kultury osobistej
    • Umiejętność organizacji pracy własnej
    • Aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne
    • Doświadczenie w pracy z gośćmi a la carte
    • Pozytywne nastawienie
    • Chęć rozwoju zawodowego

    Obowiązki:

    • Obsługa gości w dziale gastronomii
    • Dbanie o porządek stanowiska pracy
    • Współpraca z innymi działami hotelu zgodnie z zakresem obowiązków
    • Wykonywanie obowiązków zgodnie ze standardami obiektu

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Miłą atmosferę w pracy
    • Uniformy i ich czyszczenie w pralni hotelowej
    • MultiSport
    • Posiłki pracownicze
    • Ciekawą pracę w jednym z najnowszych hoteli w Trójmieście
    • Naukę oraz możliwości rozwoju
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Explore Rates - preferencyjne stawki dla pracowników i ich rodzin w hotelach sieci Marriott na całym świecie (6.000 hoteli w ramach 30 marek).

    Dokumenty aplikacyjne prosimy składać za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

    Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Legendhotels Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Sopot przy ul. Bitwy pod Płowcami 59, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk- Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000266287.NIP: 5272522927 REGON: 140712083. Możesz w każdej chwili skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych pod adresem [email protected]. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych) przez okres 6 miesięcy od czasu zakończenia rekrutacji, a w wypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – przez okres 1 roku od daty przekazania nam danych. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do UODO, jeżeli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych dokonywane jest z naruszeniem przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Twoje dane będą w procesie rekrutacji przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.