Ta oferta pracy jest nieaktualna od 141 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kelner/Kelnerka

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 30.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Geni Management Sp. z o.o. Sp.K.

    Trzy  restauracje z dużymi tradycjami istniejące od kilkunastu lat na warszawskim rynku gastronomicznym mieszczące się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach Warszawy: ul Nowy Świat i Saska Kępa w związku z dynamicznym rozwojem naszych lokali zatrudnimy:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Obsługa gości w restauracji
    • Utrzymywanie w czystości miejsca pracy
    • Dbałość o powierzone mienie
    • Oferowanie naszym gościom najwyższej jakości obsługi kelnerskiej

    Oczekujemy:

    • Osoby gościnnej i miłej, uśmiechniętej pełnej optymizmu w codziennej pracy
    • Gotowej pracować w zespole zaangażowanych ludzi
    • Kultury osobistej
    • Nienagannej prezencji
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej umożliwiającym codzienną komunikację
    • Potrafiącej przekuwać swą pracę w pasję

    Oferujemy:

    • Zapewnimy umowę o pracę
    • Nauczymy Cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć
    • Pomożemy rozwijać się poprzez udział w szkoleniach i toczących się  projektach

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.