Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager (BHP)

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-01-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

    Naszym Klientem jest ceniony na rynku producent wysokiej jakości odzieży roboczej i ochronnej oraz środków ochrony indywidualnej. Firma należy do międzynarodowej grupy, która dostarcza dla przemysłu rozwiązania z zakresu utrzymania ruchu oraz BHP. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

    Nr ref.: KAMBHP/MZ

    Opis stanowiska:

    • rozwój podległego rynku sprzedaży poprzez pogłębianie współpracy z dotychczasowymi klientami, jak również pozyskiwanie nowych odbiorców,
    • reprezentowanie firmy w kontaktach handlowych z klientami: pozyskiwanie nowych kontraktów i zleceń na produkty i usługi firmy (klienci to szeroko rozumiany przemysł, sprzedaż B2B),
    • realizacja planu sprzedaży na powierzonym obszarze – południowa część kraju,
    • opracowywanie i przygotowywanie ofert handlowych,
    • doradztwo techniczne dla klientów,
    • koordynacja i uzgodnienia techniczne w zakresie prowadzonych projektów,
    • negocjacje kontraktowe,
    • monitorowanie sytuacji handlowej na powierzonym rynku.

    Wymagania:

    • minimum 5 – letnie doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług dla przemysłu,
    • gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji,
    • samodzielność w działaniu, zaangażowanie w powierzone obowiązki,
    • komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania i utrzymywania stałych relacji z klientami,
    • znajomość pakietu Microsoft Office,
    • prawo jazdy kat. B. – gotowość do pracy w terenie,
    • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
    • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • atrakcyjny pakiet motywacyjny.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

    Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

    Wpis KRAZ: 8162