Key Account Manager (BHP)

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 05.01.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 04.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Naszym Klientem jest ceniony na rynku producent wysokiej jakości odzieży roboczej i ochronnej oraz środków ochrony indywidualnej. Firma należy do międzynarodowej grupy, która dostarcza dla przemysłu rozwiązania z zakresu utrzymania ruchu oraz BHP. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: KAMBHP/MZ

Opis stanowiska:

  • rozwój podległego rynku sprzedaży poprzez pogłębianie współpracy z dotychczasowymi klientami, jak również pozyskiwanie nowych odbiorców,
  • reprezentowanie firmy w kontaktach handlowych z klientami: pozyskiwanie nowych kontraktów i zleceń na produkty i usługi firmy (klienci to szeroko rozumiany przemysł, sprzedaż B2B),
  • realizacja planu sprzedaży na powierzonym obszarze – południowa część kraju,
  • opracowywanie i przygotowywanie ofert handlowych,
  • doradztwo techniczne dla klientów,
  • koordynacja i uzgodnienia techniczne w zakresie prowadzonych projektów,
  • negocjacje kontraktowe,
  • monitorowanie sytuacji handlowej na powierzonym rynku.

Wymagania:

  • minimum 5 – letnie doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług dla przemysłu,
  • gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • samodzielność w działaniu, zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania i utrzymywania stałych relacji z klientami,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • prawo jazdy kat. B. – gotowość do pracy w terenie,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjny pakiet motywacyjny.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

Wpis KRAZ: 8162