Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-01-22

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Lyreco
Międzynarodowy koncern obecny w 42 krajach na 4 kontynentach dostarczający rozwiązania i wyposażenie miejsc pracy

Do Naszego Zespołu poszukujemy obecnie

Key Account Managera

Miejsce pracy: Poznań, Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację wyznaczonych celów w zakresie sprzedaży kapsułek kawy i ekspresów marki Nespresso na określonym terytorium działania.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód segmentu C do użytku prywatnego
  • Szkolenia kompetencyjne
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki
  • Pakiety: medyczny, sportowy, ubezpieczeniowy

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych oraz rozwijanie współpracy z aktywnymi klientami w zakresie sprzedaży kapsułek kawy i ekspresów Nespresso
  • Przygotowywanie i prezentowanie oferty handlowej klientom oraz przekazywanie informacji o aktualnych promocjach
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami
  • Reprezentowanie Spółki oraz marki Nespresso podczas imprez zewnętrznych (kongresy, sympozja, targi itp.)
  • Przygotowywanie oraz weryfikowanie treści umów handlowych zgodnie z obowiązującymi w Spółce procedurami
  • Wsparcie współpracowników podczas negocjacji kontraktów u klientów ogólnopolskich i międzynarodowych
  • Raportowanie wyników pracy
  • Pozyskiwanie informacji o sytuacji rynkowej w branży
  • Postępowanie zgodnie z procedurami Spółki
  • Dbałość o pozytywny wizerunek Spółki

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B (minimum 3 lata)
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość i nastawienie na współpracę
  • Dobre umiejętności komunikacyjne (swoboda wypowiedzi, umiejętność słuchania, dostosowanie przekazu do rozmówcy)
  • Umiejętność analizowania informacji i wyciągania wniosków
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook) oraz wewnętrznych systemów komputerowych
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów realizacji zadań i szybkiego reagowania na zmiany
  • Wysoka kultura osobista

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Kliknięcie przycisku "Aplikuj" oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w kwestionariuszu rekrutacyjnym dla potrzeb powyższego procesu rekrutacji prowadzonego przez Lyreco Polska S.A. z siedzibą w Sokołowie, ul. Sokołowska 33, 05-806 Komorów zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015. poz. 2135 z zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do swoich danych i ich poprawiania.