Key Account Manager

AUXILIA S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer

Auxilia S.A. notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych, będąca liderem w obsłudze prawnej klientów indywidualnych i biznesowych, poszukuje kandydata do rozbudowywanego działu. Firma funkcjonuje z sukcesami na rynku prawniczym od 17 lat, a w skład jej Grupy Kapitałowej wchodzi Kancelaria Prawna Lexbridge

Opis stanowiska:

  • sprzedaż Abonamentu Prawnego dla prywatnego sektora edukacyjnego (przedszkola, żłobki, szkoły) na terenie kilku województw,
  • ścisła współpraca z radcami prawnymi i innymi pracownikami Kancelarii Prawnej Lexbridge realizującymi usługę,
  • nadzór nad poprawnością przesyłanych dokumentów do kancelarii,
  • bieżący kontakt z klientem w sprawach przekazanych do obsługi.

Proponujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy,
  • współpraca w oparciu o B2B,
  • narzędzia: laptop, telefon, internet, samochód służbowy, karta paliwowa,
  • przygotowana i obszerna baza potencjalnych klientów,
  • perspektywiczna i dynamicznie rozwijająca się branża prawna,
  • współpraca bezpośrednio z Dyrektorem Sprzedaży.

Od Kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży usług dla mikroprzedsiębiorców – warunek konieczny,
  • doskonałej umiejętności nawiązywania kontaktów przez telefon – warunek konieczny,
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,
  • gotowości do częstych spotkań w terenie (50-100 spotkań w miesiącu),
  • samodzielności w działaniu,
  • doświadczenie w sprzedaży usług prawniczych będzie dodatkowym atutem.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Do przesłanego cv proszę dołączyć formułkę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy