Ta oferta pracy jest nieaktualna od 94 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 22.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lyreco
    Międzynarodowy koncern obecny w 42 krajach na 4 kontynentach dostarczający rozwiązania i wyposażenie miejsc pracy

    Do Naszego Zespołu poszukujemy obecnie

    Key Account Managera

    Miejsce pracy: Wrocław, Katowice, Kraków

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację wyznaczonych celów w zakresie sprzedaży kapsułek kawy i ekspresów marki Nespresso na określonym terytorium działania.

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
    • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód segmentu C do użytku prywatnego
    • Szkolenia kompetencyjne
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki
    • Pakiety: medyczny, sportowy, ubezpieczeniowy

    Zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie nowych oraz rozwijanie współpracy z aktywnymi klientami w zakresie sprzedaży kapsułek kawy i ekspresów Nespresso
    • Przygotowywanie i prezentowanie oferty handlowej klientom oraz przekazywanie informacji o aktualnych promocjach
    • Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami
    • Reprezentowanie Spółki oraz marki Nespresso podczas imprez zewnętrznych (kongresy, sympozja, targi itp.)
    • Przygotowywanie oraz weryfikowanie treści umów handlowych zgodnie z obowiązującymi w Spółce procedurami
    • Wsparcie współpracowników podczas negocjacji kontraktów u klientów ogólnopolskich i międzynarodowych
    • Raportowanie wyników pracy
    • Pozyskiwanie informacji o sytuacji rynkowej w branży
    • Postępowanie zgodnie z procedurami Spółki
    • Dbałość o pozytywny wizerunek Spółki

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B (minimum 3 lata)
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
    • Prawo jazdy kat. B
    • Łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość i nastawienie na współpracę
    • Dobre umiejętności komunikacyjne (swoboda wypowiedzi, umiejętność słuchania, dostosowanie przekazu do rozmówcy)
    • Umiejętność analizowania informacji i wyciągania wniosków
    • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook) oraz wewnętrznych systemów komputerowych
    • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów realizacji zadań i szybkiego reagowania na zmiany
    • Wysoka kultura osobista

    Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

    Kliknięcie przycisku "Aplikuj" oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w kwestionariuszu rekrutacyjnym dla potrzeb powyższego procesu rekrutacji prowadzonego przez Lyreco Polska S.A. z siedzibą w Sokołowie, ul. Sokołowska 33, 05-806 Komorów zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015. poz. 2135 z zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do swoich danych i ich poprawiania.