Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Kutno, łódzkie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-05-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kutno | KAM/Kutno/2018/05

    Zakres zadań na stanowisku:

    • Rozwój sprzedaży opakowań dedykowanych branży przemysłowej
    • Dbanie o jakość relacji i budowanie długofalowej współpracy z Klientami
    • Negocjacje warunków współpracy z Klientami
    • Identyfikacja i analiza czynników warunkujących wzrost sprzedaży
    • Czynne uczestnictwo w kreowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań tworzonych w odpowiedzi na potrzeby Klientów
    • Koordynowanie procesu wdrażania nowych projektów
    • Przygotowywanie ofert, umów, raportów i prognoz sprzedażowych

    Zapewniamy:

    • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Motywujący system premiowy oparty na klarownych zasadach
    • Realne szanse na awans poziomy i pionowy (85% naszych kierowników pochodzi z awansu wewnętrznego)
    • Możliwość uczestniczenia i pracy w międzynarodowych zespołach projektowych
    • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
    • Coroczne dofinansowanie do wypoczynku
    • Możliwość udziału w programie akcyjnym DS Smith Plc
    • Coroczne świadczenia świąteczne
    • Udział w rozmaitych eventach i imprezach kulturalnych
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop i telefon służbowy

    Wymagania wobec kandydata:

    • Wykształcenie wyższego (preferowane wykształcenie ekonomiczne)
    • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży
    • Preferowane doświadczenie sprzedażowe w branży B2B, w firmie produkcyjnej
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność obsługi programów Excel, Power Point
    • Proaktywność, samodzielność, motywacja do podejmowania wyzwań i wytrwałość w dążeniu do celu
    • Wysokie umiejętności interpersonalne i szybkość uczenia się

    Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku „Aplikuj".

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

    „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez z DS  Smith Polska  sp. z o.o.  z  siedzibą  w  Warszawie,  ul.17 stycznia 45D, NIP 9511589286.
    Adres do korespondencji: DS Smith Polska  sp. z o.o. Oddział w Kielcach, 23-639 Kielce, ul. Malików 150.”

    Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) DS  Smith Polska  sp. z o.o.  informuje, iż:
    1. Administratorem danych w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych jest spółka zatrudniająca:
      DS  Smith Polska  sp. z o.o.  z  siedzibą  w  Warszawie,  ul.17 stycznia 45D, NIP 9511589286
      Adres do korespondencji: DS  Smith Polska  sp. z o.o. Oddział w Kielcach, 23-639 Kielce, ul. Malików 150
    2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - dane.osobowe@dssmith.com
    3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji lub przyszłych rekrutacji- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia tj. z dnia 8 grudnia 2017 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 108)
    4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 1 roku
    5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody
    6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
    7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne