Ta oferta pracy jest nieaktualna od 212 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 21.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LEDS POLSKA sp. z o.o.

    LEDS-C4 to dynamicznie rozwijająca się, hiszpańska firma z ponad 40‐letnim doświadczeniem w projektowaniu, rozwoju i produkcji oświetlenia. Obsługujemy ponad 13 tys. klientów w 140 państwach na całym świecie. Działamy we wszystkich sektorach oświetlenia, zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego, a także wyróżniamy się wysoką elastycznością w dostarczaniu indywidualnych rozwiązań.

    Miejsce pracy: Łódź
    Region: łódzkie

    Główne zadania:

    • kompleksowa obsługa Klienta oraz doradztwo w zakresie produktów i technologii oświetleniowej,
    • prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert,
    • współpraca z działem projektowym przy tworzeniu ofert,
    • regularne wizyty u Klientów oraz realizacja planów sprzedażowych,
    • nawiązywanie relacji z dystrybucją i partnerami na lokalnym rynku,
    • uzupełnianie raportów, uzupełnianie pipeline’u inwestycji.

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży w sektorze B2B (preferowane branże: oświetleniowa, elektrotechniczna),
    • znajomość rynku oświetlenia,
    • wiedza techniczna z zakresu oświetlenia,
    • łatwość w zdobywaniu wiedzy technicznej,
    • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
    • znajomość pakietu Office,
    • znajomość technik sprzedaży,
    • konsekwencja w działaniu, zaangażowanie, samodzielność i  chęć do nauki,
    • łatwość nawiązywania otwartych i trwałych relacji międzyludzkich,
    • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
    • dodatkowym atutem będzie wiedza z obszaru budowlanego,
    • mile widziana znajomość Dialux’a.

    Oferujemy:

    • praca w młodym zespole,
    • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,
    • do użytku służbowego: samochód, smartphone, laptop,
    • uczciwy i atrakcyjny system prowizyjny,
    • stały rozwój (szkolenia produktowe i handlowe).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.