Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-11-21

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

LEDS POLSKA sp. z o.o.

LEDS-C4 to dynamicznie rozwijająca się, hiszpańska firma z ponad 40‐letnim doświadczeniem w projektowaniu, rozwoju i produkcji oświetlenia. Obsługujemy ponad 13 tys. klientów w 140 państwach na całym świecie. Działamy we wszystkich sektorach oświetlenia, zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego, a także wyróżniamy się wysoką elastycznością w dostarczaniu indywidualnych rozwiązań.

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

Główne zadania:

  • kompleksowa obsługa Klienta oraz doradztwo w zakresie produktów i technologii oświetleniowej,
  • prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert,
  • współpraca z działem projektowym przy tworzeniu ofert,
  • regularne wizyty u Klientów oraz realizacja planów sprzedażowych,
  • nawiązywanie relacji z dystrybucją i partnerami na lokalnym rynku,
  • uzupełnianie raportów, uzupełnianie pipeline’u inwestycji.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży w sektorze B2B (preferowane branże: oświetleniowa, elektrotechniczna),
  • znajomość rynku oświetlenia,
  • wiedza techniczna z zakresu oświetlenia,
  • łatwość w zdobywaniu wiedzy technicznej,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość pakietu Office,
  • znajomość technik sprzedaży,
  • konsekwencja w działaniu, zaangażowanie, samodzielność i  chęć do nauki,
  • łatwość nawiązywania otwartych i trwałych relacji międzyludzkich,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • dodatkowym atutem będzie wiedza z obszaru budowlanego,
  • mile widziana znajomość Dialux’a.

Oferujemy:

  • praca w młodym zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • do użytku służbowego: samochód, smartphone, laptop,
  • uczciwy i atrakcyjny system prowizyjny,
  • stały rozwój (szkolenia produktowe i handlowe).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.