Ta oferta pracy jest nieaktualna od 363 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 14.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. K.

    Dynamicznie rozwijająca się firma działająca w obszarze sektora farmaceutycznego

    poszukuje Kandydatki/Kandydata na stanowisko:

    Region: łódzkie
    Numer referencyjny: KAM

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę z sieciami i grupami aptecznymi na terenie 1/3 Polski oraz realizację planów sprzedaży preparatów firmy na powierzonym terenie.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego (min. licencjat) – warunek konieczny,
    • minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku Key Account Managera popartego udokumentowanymi sukcesami w pracy z sieciami oraz grupami aptecznymi - warunek konieczny,
    • wysokiej kultury osobistej,
    • wysokiej skuteczności działania,
    • dyspozycyjności i zaangażowania,
    • uczciwości, solidności i kreatywności w pracy,
    • wysokich zdolności interpersonalnych i negocjacyjnych,
    • samodzielności, ambicji i motywacji do osiągania celów,
    • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów,
    • aktualnego prawa jazdy kat. B oraz umiejętności obsługi pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę i stabilność zatrudnienia,
    • wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników (stała pensja + atrakcyjny system premiowy),
    • duży zakres samodzielności,
    • pakiet profesjonalnych szkoleń,
    • narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
    • pakiet socjalny.

    Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem oraz listu motywacyjnego w terminie 14 dni od ukazania się ogłoszenia klikając w przycisk aplikowania na dole ogłoszenia w temacie wpisując nazwę stanowiska.

    Uprzejmie informujemy, że zgłoszenia nie zawierające zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

    Prosimy o dodanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”