Oferta pracy

Key Account Manager

Z.W. Agro-Chemat Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Wiodący producent środków do prania marki WIREK i innych artykułów piorąco-czyszczących z branży chemiczno-kosmetycznej poszukuje kandydata/ kandydatki na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • bezpośrednia odpowiedzialność i współpraca z kluczowymi klientami
  • opracowywanie akcji promocyjnych i sprzedażowych
  • pozyskiwanie nowych klientów: sieci handlowe i regionalne
  • raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami Firmy
  • utrzymanie i rozwój sieci dystrybucji w kanale nowoczesnym

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość rynku chemii gospodarczej i kosmetyków w kanale nowoczesnym - sieci handlowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przez min  3 lata
  • entuzjazm w działaniu
  • kreatywność w dążeniu do celu
2 - 4 lat

OFERUJEMY:

  • stabilność zatrudnienia u rynkowego lidera
  • umowa o pracę / B2B
  • system premiowy
  • możliwość pracy zdalnej/ home office

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy