Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 10.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Luna Polska sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach, dystrybutor szwedzkich narzędzi dla przemysłu i motoryzacji, maszyn do obróbki drewna i metalu oraz przyrządów pomiarowych w zakresie techniki warsztatowej i elektrotechniki poszukuje osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Realizacja strategii sprzedaży narzędzi ręcznych marki Teng Tools:
      • Pozyskiwanie nowych kluczowych klientów
      • Techniczne wsparcie istniejącej sieci dystrybutorów
      • Wsparcie działu sprzedaży
    • Identyfikacja i tworzenie potencjałów rynku
    • Przygotowywanie analiz sprzedażowych
    • Prezentacja produktów marki Teng Tools
    • Prowadzenie szkoleń w zakresie asortymentu marki Teng Tools
    • Współpraca z przełożonymi w Polsce oraz Szwecji

    Nasze oczekiwania:

    • Kilkuletnie doświadczenie sprzedażowe w branży technicznej
    • Doskonałe umiejętności w budowaniu i rozwijaniu relacji biznesowych z Klientem
    • Doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży konsultacyjnej i doradczej
    • Umiejętność budowania oraz prezentowania wartości dla Klienta
    • Silna motywacja do działania oraz zorientowanie na cel
    • Kreatywność  oraz umiejętność doboru optymalnych rozwiązań dla Klienta
    • Komunikacja w języku  angielskim - płynna
    • Obsługa pakietu MS Office
    • Zdolności techniczne i analityczne
    • Dyspozycyjność związana z dużą ilością wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B)

    Oferujemy:

    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju w międzynarodowej strukturze
    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
    • Pakiet szkoleń
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód, laptop, komórka)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej zwaną RODO) wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie i zbieranie moich danych osobowych przez Luna Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”