Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-10-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma INTELEK jest jednym z największych dostawców komponentów sieciowych i technologii telekomunikacyjnych w Czechach i na Słowacji. Oprócz sprzedaży własnej technologii okablowania miedzianego oraz światłowodowego, firma oferuje: kompletne rozwiązania sieci lokalnych, zapewniając wsparcie techniczne i doradztwo, organizuje szkolenia.

    Centrala firmy Intlek mieści się w Brnie w Czechach- firma posiada oddziały w Polsce oraz na Słowacji, poprzez swoich partnerów biznesowych w 8 innych krajach w Europie i na Bliskim Wschodzie.
    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    •    Aktywna sprzedaż produktów firmy Intelek
    •    Budowanie własnego portfolio klientów
    •    Przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji i kalkulacji cenowych
    •    Wdrażanie projektów marketingowych
    •    Realizowanie założonych planów sprzedażowych
    •    Współpraca z innymi działami firmy i partnerami zewnętrznymi

    Wymagania:

    •    Doświadczenie w branży tele-informatycznej
    •    Znajomość rynku w branży tele - informatycznej
    •    Znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
    •    Doświadczenie w zakresie umawiania spotkań biznesowych z klientami, oraz prowadzenia ich
    •    Silna motywacja do pracy oraz wysoka orientacja na wyniki
    •    Bardzo dobra organizacja pracy
    •    Dobra znajomość pakietu MS Office
    •    Prawo jazdy KAT B
    •    Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    •    Dobra znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
    •    Mile widzane doświadczenie w sprzedaży okablowania strukturalnego
    •    Zaletą będzie wykształcenie techniczne

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na kontrakcie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Praca w systemie home office
    • Wsparcie firmy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników
    • Możliwość rozwoju w strukturach działu sprzedaży
    • Przygotowanie do pracy i szkolenia
    • Interesującą pracę w dynamicznym i młodym zespole
    • Pracę od poniedziałku do piątku
    • Postawa wynagrodzenia od 5 tys zł plus % od sprzedanego towaru

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.