Ta oferta pracy jest nieaktualna od 230 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Radzyń Podlaski, lubelskie
  • Specjalista
  • 08.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółdzielcza Mleczarnia SPOMLEK
    z siedzibą w Radzyniu Podlaskim
    producent marek Serenada i Skarby Serowara
    poszukuje Kandydatów na stanowisko
    Miejsce pracy: Radzyń Podlaski

    Opis stanowiska:

    • realizacja planu sprzedaży w ramach strategii dla kluczowych klientów
    • prowadzenie negocjacji z kontrahentami,
    • bezpośrednia, bieżąca obsługa wybranej grupy kluczowych klientów
    • monitorowanie i analiza danych rynkowych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość rynku FMCG w kanale nowoczesnym
    • samodzielność

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • siatka płac w firmie uwzględnia wynagrodzenia rynkowe
    • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

    Prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) w formie elektronicznej klikając:

    Prosimy również o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z  29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. 2015.2135 ze zm.)