Key Account Manager

  • Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 13.11.2017
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 13.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

KEY ACCOUNT MANAGER
Miejsce pracy:
Raben Logistics Polska Sp. z o.o.
Oddział:
Sosnowiec
Numer referencyjny:
KAM/2017

Twoją rolą będzie:

  • Kompleksowa obsługa oraz budowanie partnerskich relacji z Klientami (znanymi markami w swoich branżach) w zakresie oferowanej przez firmę usługi Logistyka Kontraktowa (magazynowanie oraz dystrybucja produktów)
  • Odpowiedzialność za wdrażanie nowych rozwiązań, które z jednej strony będą odpowiedzią na potrzeby Klienta, a z drugiej strony zapewnią rozwój firmy
  • Dbanie o markę firmy oraz rozwój sprzedaży w zakresie usługi logistyka kontraktowa na rynku śląskim (w tym monitoring rynku, uczestnictwo oraz prowadzenie negocjacji z Klientami)
  • Nadzór nad realizacją i dotrzymywaniem KPI zapisanych w kontrakcie z Klientem

Jeśli spełniasz następujące wymagania:

  • Posiadasz silną orientacja na Klienta oraz umiejętność budowania relacji z Klientem (zarówno tych formalnych, jak i nieformalnych)
  • Masz co najmniej 4-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta korporacyjnego lub sprzedażą B2B (może być doświadczenia z poziomu specjalistycznego)
  • Myślisz o tym, aby pokierować swoim rozwojem w kierunku współpracy ze strategicznymi Klientami (na stanowisku menedżerskim)
  • W relacjach z klientami charakteryzuje Cię inicjatywa oraz podejście proaktywne
  • Charakteryzujesz się wysoką kulturą osobistą i konsekwencją w działaniu oraz wyznaczasz sobie i realizujesz ambitne cele
  • Posiadasz umiejętność analityczne oraz swobodnie poruszasz się w programach Excel, Power Point
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Możliwość budowanie wizerunku firmy na lokalnym rynku
  • Wsparcie w rozwoju kompetencji poprzez szkolenia, realizowane projekty oraz możliwość wdrażania nowych rozwiązań
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Zaufanie, które pozwala na samodzielną realizację wyznaczonych celów
  • Stanowisko i zadania pełne nowych wyzwań
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Prywatną opiekę medyczną

Grupa Raben respektuje procedury Equal Opportunity Employer (EOE). Przy wyborze i awansie pracowników nie stosuje się kryteriów dotyczących wieku, rasy, koloru skóry, płci (w tym ciąży i wychowania dziecka), pochodzenia etnicznego i narodowego, orientacji seksualnej i stanu zdrowia; uwzględniane są jedynie wiedza, doświadczenie i umiejętności. Zasady te dotyczą także nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Prosimy o dołączenie klauzuli (najedź myszką, by wyświetlić):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych przeze mnie w aplikacji na ofertę pracy przez spółki powiązane kapitałowo i organizacyjnie ze spółką ogłaszającą rekrutację w celu przeprowadzenia aktualnego jak i przyszłych postępowań rekrutacyjnych.”

Niniejszym informujemy, iż administratorem danych osobowych jest spółka ogłaszająca rekrutację. W przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych na potrzeby aktualnych jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez inne spółki, informujemy, że dana spółka będzie administratorem danych osobowych. Pełne nazwy spółek oraz ich siedziby znajdzie Pan/Pani na stronie www.raben-group.com. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich poprawiania albo usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się