Ta oferta pracy jest nieaktualna od 282 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KEY ACCOUNT MANAGER
    Miejsce pracy:
    Raben Logistics Polska Sp. z o.o.
    Oddział:
    Sosnowiec
    Numer referencyjny:
    KAM/2017

    Twoją rolą będzie:

    • Kompleksowa obsługa oraz budowanie partnerskich relacji z Klientami (znanymi markami w swoich branżach) w zakresie oferowanej przez firmę usługi Logistyka Kontraktowa (magazynowanie oraz dystrybucja produktów)
    • Odpowiedzialność za wdrażanie nowych rozwiązań, które z jednej strony będą odpowiedzią na potrzeby Klienta, a z drugiej strony zapewnią rozwój firmy
    • Dbanie o markę firmy oraz rozwój sprzedaży w zakresie usługi logistyka kontraktowa na rynku śląskim (w tym monitoring rynku, uczestnictwo oraz prowadzenie negocjacji z Klientami)
    • Nadzór nad realizacją i dotrzymywaniem KPI zapisanych w kontrakcie z Klientem

    Jeśli spełniasz następujące wymagania:

    • Posiadasz silną orientacja na Klienta oraz umiejętność budowania relacji z Klientem (zarówno tych formalnych, jak i nieformalnych)
    • Masz co najmniej 4-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta korporacyjnego lub sprzedażą B2B (może być doświadczenia z poziomu specjalistycznego)
    • Myślisz o tym, aby pokierować swoim rozwojem w kierunku współpracy ze strategicznymi Klientami (na stanowisku menedżerskim)
    • W relacjach z klientami charakteryzuje Cię inicjatywa oraz podejście proaktywne
    • Charakteryzujesz się wysoką kulturą osobistą i konsekwencją w działaniu oraz wyznaczasz sobie i realizujesz ambitne cele
    • Posiadasz umiejętność analityczne oraz swobodnie poruszasz się w programach Excel, Power Point
    • Posiadasz prawo jazdy kategorii B
    • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym

    W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

    • Możliwość budowanie wizerunku firmy na lokalnym rynku
    • Wsparcie w rozwoju kompetencji poprzez szkolenia, realizowane projekty oraz możliwość wdrażania nowych rozwiązań
    • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
    • Zaufanie, które pozwala na samodzielną realizację wyznaczonych celów
    • Stanowisko i zadania pełne nowych wyzwań
    • Pracę w przyjaznej atmosferze
    • Prywatną opiekę medyczną

    Grupa Raben respektuje procedury Equal Opportunity Employer (EOE). Przy wyborze i awansie pracowników nie stosuje się kryteriów dotyczących wieku, rasy, koloru skóry, płci (w tym ciąży i wychowania dziecka), pochodzenia etnicznego i narodowego, orientacji seksualnej i stanu zdrowia; uwzględniane są jedynie wiedza, doświadczenie i umiejętności. Zasady te dotyczą także nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

    Prosimy o dołączenie klauzuli (najedź myszką, by wyświetlić):

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych przeze mnie w aplikacji na ofertę pracy przez spółki powiązane kapitałowo i organizacyjnie ze spółką ogłaszającą rekrutację w celu przeprowadzenia aktualnego jak i przyszłych postępowań rekrutacyjnych.”

    Niniejszym informujemy, iż administratorem danych osobowych jest spółka ogłaszająca rekrutację. W przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych na potrzeby aktualnych jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez inne spółki, informujemy, że dana spółka będzie administratorem danych osobowych. Pełne nazwy spółek oraz ich siedziby znajdzie Pan/Pani na stronie www.raben-group.com. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich poprawiania albo usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.