Ta oferta pracy jest nieaktualna od 336 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2017-09-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z branży drzewnej, do pracy stałej poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin

    Zadania:

    • realizacja polityki handlowej firmy
    • podtrzymywanie i nawiązywanie kontaktów z klientami
    • monitorowanie działań konkurencji na powierzonym obszarze
    • budowanie pozytywnego wizerunku spółki
    • raportowanie wyników do dyrektora zarządzającego
    • docelowo zarządzenie niewielkim zespołem sprzedażowym

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego – warunek konieczny, mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
    • bardzo dobrej znajomości jez. angielskiego
    • nastawienia na wynik i realizację celów
    • samodzielności, systematyczności, terminowości
    • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
    • umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office)
    • prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
    • atrakcyjny system wynagrodzenia złożony z gwarantowanej podstawy oraz premii + benefity pozapłacowe
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • system pracy umożliwiający samodzielność w działaniu
    • możliwość uczestnictwa w szkoleniach

    Lokalizacja: okolice Szczecina

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    lub bezpośrednio na adres: [email protected]

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135).