Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 29.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

W związku z rozwojem, firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Główne obowiązki:

  • Zarządzanie sprzedażą u powierzonych klientów kluczowych firmy
  • Zarządzanie pracami zespołów projektowych oraz udział w projektach międzynarodowych
  • Negocjowanie kontraktów zapewniających bezpieczeństwo interesów firmy w realizowaniu założonych poziomów obrotów i marż handlowych z powierzonymi kluczowymi klientami.
  • Wdrażanie strategii i planów promocyjnych u powierzonych kluczowych klientów, zgodnych z kalendarzem marketingowym budujących dominującą pozycję firmy.
  • Zarządzanie budżetem kosztowym
  • Tworzenie polityki asortymentowej w celu zapewnienia konkurencyjności produktom firmy u powierzonych klientów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie preferowane kierunkowe ( handel/zarządzanie)
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
  • Min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu strukturami sprzedaży
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Wysokie zdolności interpersonalne oraz orientacja na cel.

Jeżeli spełniasz powyższe kryteria to zapraszamy do składania aplikacji klikając:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się