Ta oferta pracy jest nieaktualna od 408 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2017-09-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z rozwojem, firma poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin

    Główne obowiązki:

    • Zarządzanie sprzedażą u powierzonych klientów kluczowych firmy
    • Zarządzanie pracami zespołów projektowych oraz udział w projektach międzynarodowych
    • Negocjowanie kontraktów zapewniających bezpieczeństwo interesów firmy w realizowaniu założonych poziomów obrotów i marż handlowych z powierzonymi kluczowymi klientami.
    • Wdrażanie strategii i planów promocyjnych u powierzonych kluczowych klientów, zgodnych z kalendarzem marketingowym budujących dominującą pozycję firmy.
    • Zarządzanie budżetem kosztowym
    • Tworzenie polityki asortymentowej w celu zapewnienia konkurencyjności produktom firmy u powierzonych klientów.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie preferowane kierunkowe ( handel/zarządzanie)
    • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
    • Min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu strukturami sprzedaży
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
    • Wysokie zdolności interpersonalne oraz orientacja na cel.

    Jeżeli spełniasz powyższe kryteria to zapraszamy do składania aplikacji klikając:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych
    w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

    bottom