Oferta pracy

Key Account Manager

Greenie Polska Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Greenie Polska producent i importer oferuje najwyższej technologii oświetlenie LED oraz ogrzewanie podczerwienią. Jako wyłączny dystrybutor oświetlenia marki Blaupunkt na Europę z sukcesem wprowadzamy ją na polski rynek. Jesteśmy liderem rozwiązań technologicznych, designu, ekologii oraz oszczędzania energii. Greenie Polska jest obecna na rynku od ponad 9 lat.

Wraz z budową sieci dystrybucji marki BLAUPUNKT, poszukujemy osób na stanowisko:
Key Account Managera
Szukamy doświadczonego profesjonalisty posiadającego doskonałą znajomość branży oświetleniowej lub pokrewnych, który będzie odpowiadał za pozyskiwanie i współpracę z kluczowymi klientami naszej firmy tak aby osiągnąć założone cele sprzedażowe i marketingowe.

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów wśród sieci, elektrohurtowni i klientów biznesowych
  • Rekomendowanie klientom najlepszych rozwiązań dla ich biznesu
  • Utrzymywanie biznesowych relacji i doradzanie dotychczasowym odbiorcom
  • Realizacja planów sprzedaży i planów marketingowych
  • Analiza rynku oświetlenia na podległym terenie
  • Kreowanie i budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Raportowanie realizacji celów sprzedaży

Wymagania:

  • Doskonała znajomość rynku oświetlenia
  • Doświadczenie i znajomość klientów sieciowych, elektrohurtowni i inwestycyjnych
  • Skuteczność w nawiązywaniu kontaktów i relacji biznesowych
  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Predyspozycji do jazdy samochodem i prawa jazdy kat. B,
  • Dobrego planowania czasu pracy i systematyczności
  • Gotowość do pracy na terenie 3-4 województw

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Zadaniowy tryb pracy
  • Pracę ze znanymi na rynku markami
  • Atrakcyjne premie miesięczne uzależnione od wyników,
  • Szkolenia wstępne i produktowe
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, tablet, telefon

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy