Key Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-11-24
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 2017-12-24)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top2

POSperita to bezpośredni producent materiałów POS, świadczący kompleksowe usługi od zarządzania drukiem, po wsparcie IT, produkcję materiałów reklamowych, opakowań i wielkoformatowej grafiki oraz szeroko rozumianą logistykę, m.in. dostawy, pomiary, instalacje, audyty, ekspertyzy.

Specjalizujemy się w realizacji kampanii marketingowych przy użyciu wszelkich rozwiązań wspierających sprzedaż i różnych technologii druku.

Aktualnie poszukujemy osoby, która potrafi słuchać klienta i znaleźć możliwie najlepsze rozwiązania, na stanowisko:

KEY ACCOUNT MANAGER
Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki:

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami.
  • Realizacja założonych planów sprzedaży.
  • Utrzymanie i rozwój istniejącego portfela klientów.
  • Profesjonalne prezentacje handlowe.
  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań dla klientów.
  • Negocjacje handlowe.
  • Przygotowywanie ofert, kalkulacji cenowych i współpraca z działem wsparcia sprzedaży.
  • Zapewnienie klientom dokładnych informacji zwrotnych na temat trwających prac, ogólnych zapytań, terminów instalacji.
  • Inicjowanie i uczestnictwo w rozwiązaniach zespołowych, "burzy mózgów" w celu identyfikacji rozwiązań dla kluczowych wymagań klientów.
  • Raportowanie odnośnie zrealizowanej sprzedaży wraz z prognozami sprzedaży na kolejne miesiące.

Twój profil:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B (doświadczenie w środowisku produkcyjnym nie jest wymagane).
  • Postawa skoncentrowana na rozwiązaniu.
  • Otwarty, optymistyczny, aktywny słuchacz.
  • Podejście "Mogę" "Da się".
  • Innowacyjny myśliciel, który jest w stanie sprzedać nie tylko produkt, ale także kompleksowe rozwiązanie.
  • Profesjonalny partner handlowy dla klientów, który szuka rozwiązań.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (preferowany poziom minimum komunikatywny), ale rozważymy osoby także bez znajomości języka.
  • Dyplom ukończenia studiów wyższych (preferowany).

Oferujemy (wszystko poniżej bez wyjątku):

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia uzależniony od poziomu doświadczenia i wyników sprzedaży (podstawa i premia).
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop.
  • Stabilna i długotrwała współpraca.
  • Prawdziwy wpływ na działalność POS.
  • Ciekawe projekty w firmie produkcyjnej.
  • Profesjonalne środowisko pracy.
  • Wsparcie w rozwoju kariery.
Wszystkim kandydatom gwarantujemy dyskrecję oraz informację zwrotną.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za nadesłane aplikacje z góry dziękujemy.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się