Ta oferta pracy jest nieaktualna od 302 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top2

    POSperita to bezpośredni producent materiałów POS, świadczący kompleksowe usługi od zarządzania drukiem, po wsparcie IT, produkcję materiałów reklamowych, opakowań i wielkoformatowej grafiki oraz szeroko rozumianą logistykę, m.in. dostawy, pomiary, instalacje, audyty, ekspertyzy.

    Specjalizujemy się w realizacji kampanii marketingowych przy użyciu wszelkich rozwiązań wspierających sprzedaż i różnych technologii druku.

    Aktualnie poszukujemy osoby, która potrafi słuchać klienta i znaleźć możliwie najlepsze rozwiązania, na stanowisko:

    KEY ACCOUNT MANAGER
    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne obowiązki:

    • Budowanie długofalowych relacji z klientami.
    • Realizacja założonych planów sprzedaży.
    • Utrzymanie i rozwój istniejącego portfela klientów.
    • Profesjonalne prezentacje handlowe.
    • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań dla klientów.
    • Negocjacje handlowe.
    • Przygotowywanie ofert, kalkulacji cenowych i współpraca z działem wsparcia sprzedaży.
    • Zapewnienie klientom dokładnych informacji zwrotnych na temat trwających prac, ogólnych zapytań, terminów instalacji.
    • Inicjowanie i uczestnictwo w rozwiązaniach zespołowych, "burzy mózgów" w celu identyfikacji rozwiązań dla kluczowych wymagań klientów.
    • Raportowanie odnośnie zrealizowanej sprzedaży wraz z prognozami sprzedaży na kolejne miesiące.

    Twój profil:

    • Co najmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B (doświadczenie w środowisku produkcyjnym nie jest wymagane).
    • Postawa skoncentrowana na rozwiązaniu.
    • Otwarty, optymistyczny, aktywny słuchacz.
    • Podejście "Mogę" "Da się".
    • Innowacyjny myśliciel, który jest w stanie sprzedać nie tylko produkt, ale także kompleksowe rozwiązanie.
    • Profesjonalny partner handlowy dla klientów, który szuka rozwiązań.
    • Dobra znajomość języka angielskiego (preferowany poziom minimum komunikatywny), ale rozważymy osoby także bez znajomości języka.
    • Dyplom ukończenia studiów wyższych (preferowany).

    Oferujemy (wszystko poniżej bez wyjątku):

    • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia uzależniony od poziomu doświadczenia i wyników sprzedaży (podstawa i premia).
    • Samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop.
    • Stabilna i długotrwała współpraca.
    • Prawdziwy wpływ na działalność POS.
    • Ciekawe projekty w firmie produkcyjnej.
    • Profesjonalne środowisko pracy.
    • Wsparcie w rozwoju kariery.
    Wszystkim kandydatom gwarantujemy dyskrecję oraz informację zwrotną.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za nadesłane aplikacje z góry dziękujemy.