Ta oferta pracy jest nieaktualna od 85 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: SPRZ-KRAJ/260118

    „Pomagamy ludziom i organizacjom na całym świecie odzyskać czas na rzeczy ważne. Naszą misję realizujemy poprzez kompleksowe, partnerskie rozwiązania handlowe, marketingowe i logistyczne w obszarze FMCG.”

    Twoje główne zadania:

    • Budowanie i utrzymanie długofalowych relacji biznesowych z podległymi sieciami handlowymi
    • Rozwój biznesu w grupie największych klientów sprzedażowych
    • Negocjowanie warunków handlowych oraz ich egzekucja
    • Opracowanie i przygotowanie oraz wdrażanie planu aktywacji i promocji u podległych klientów
    • Realizacja planów wartościowych
    • Analiza zyskowności planowanych akcji promocyjnych i profitowości klienta
    • Maksymalizacja sprzedaży i rentowności podległych klientów
    • Realizacja procesu negocjacji rocznych
    • Egzekucja ustaleń kontraktowych i realizacja strategii współpracy z klientami
    • Odpowiedzialność za osiąganie i utrzymanie założonego poziomu jakości obsługi klienta
    • Przygotowywanie i kontrola terminowości przesyłania odpowiednich raportów zgodnie z ustalonym harmonogramem

    Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

    • Masz co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w pracy z dużymi międzynarodowymi sieciami w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży FMCG
    • Przeprowadziłeś/łaś samodzielnie 2 pełne roczne cykle negocjacyjne w ramach współpracy z międzynarodowymi i/lub krajowymi sieciami handlowymi na stanowisku KAM w branży FMCG poparte sukcesami sprzedażowymi
    • Masz doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu aktywności promocyjnych oraz innych narzędzi stymulujących sprzedaż oraz rentowność
    • Masz doświadczenie w pracy z P&L
    • Masz zdolności analityczne oraz umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
    • Jesteś zdeterminowany/a w realizacji zadań i celów oraz świetne organizujesz własną pracę
    • Masz wysoko rozwinięte kompetencje w zakresie negocjacji i perswazji we współpracy z klientami
    • Znasz MS Office (szczególnie MS Excel)
    • Jesteś mobilny/a i masz prawo jazdy kat. B

    Dlaczego warto:

    • Gwarantujemy Ci atrakcyjną podstawę wynagrodzenia oraz nielimitowany system prowizyjny
    • Umowa o pracę lub inna preferowana forma współpracy
    • Wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego
    • Pakiet niezbędnych narzędzi (komputer, telefon)
    • Możliwość korzystania z dofinansowania do pakietu benefitów: karta fitProfit, Qltura Profit, ubezpieczenie NNW, pakiet medyczny
    • Zyskasz dostęp do firmowej biblioteki i audioteki (ponad 100 tytułów) oraz do prenumeraty Harvard Business Review

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.
    Dowiedz się więcej: www.kariera.bdgroup.pl

    Kliknięcie przycisku oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Brand Distribution PL Sp. z o.o., ul. Aleja Niepodległości 18, 02 - 653 Warszawa, NIP: 5213748788, REGON: 365464202. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji w Brand Distribution PL Sp. z o.o., ul. Aleja Niepodległości 18, 02 - 653 Warszawa, NIP: 5213748788, REGON: 365464202. i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.”