Key Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 31.07.2019
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 30.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Podstawowe zadania:

    • Umawianie spotkań z potencjalnymi klientami w danym regionie (firmy z zatrudnieniem powyżej 50 osób oraz kancelarie prawne)
    • Networking (budowanie sieci kontaktów m.in. w Linkedin)
    • Obsługa sprzedażowa eventów organizowanych przez Wolters Kluwer Polska
    • Prowadzenie spotkań handlowych
    • Przygotowywanie ofert
    • Dokonywanie nowej sprzedaży (podpisywanie zamówień)
    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Systematyczne raportowanie

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w co najmniej jednej firmie
    • Znajomość obsługi komputera i programów Microsoft Office (szczególnie Word, Excel) oraz przeglądarek internetowych
    • Gotowość do pracy mobilnej
    • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

    Oferujemy:

    • Stałą współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą;
    • Bogaty pakiet szkoleń produktowych i merytorycznych na każdym etapie współpracy;
    • Dwuskładnikowe wynagrodzenie, z przejrzystym systemem prowizyjnym;
    • Dodatkowe premie za realizację celów kwartalnych;
    • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, internet mobilny);
    • Karta paliwowa;
    • Samochód służbowy (opcja użytkowania auta prywatnego w ramach dodatkowego ryczałtu);
    • Wsparcie osobistego asystenta w kontakcie z potencjalnymi Klientami np. poprzez umawianie i potwierdzanie spotkań, ściąganie zamówień;
    • Opiekę medyczną.

    Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu i załącznikach do niego jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Przyokopowa 33, a dane przetwarzane będą na potrzeby procesu rekrutacji. Zasady i podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych określa Polityka prywatności. Zapoznaj się z jej treścią, określa bowiem wszystkie informacje niezbędne do świadomego i dobrowolnego podania przez Ciebie danych osobowych, w tym podstawy prawne przetwarzania danych osobowych, okres ich przechowywania, podmioty, którym dane mogą być udostępniane i prawa, które przysługują Ci w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych, w tym prawo dostępu do danych, ich sprostowania, żądania ograniczenia ich przetwarzania czy prawa do usunięcia danych. Składając poniższe oświadczenie o zapoznaniu się z Polityką prywatności oświadczasz jednocześnie, że zgadzasz się na jej postanowienia i warunki przetwarzania danych osobowych w niej zawarte. Pamiętaj, nie musisz podawać w dokumentach, które dołączasz do formularza, żadnych innych danych osobowych, niż te, które zbieramy w formularzu. Jeśli jednak zechcesz podać nam dodatkowe dane osobowe, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie przez WKP na zasadach opisanych w Polityce prywatności.