Ta oferta pracy jest nieaktualna od 91 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EcoCar to jedyna firma technologiczna na rynku taxi z polskim kapitałem i z własną, jednorodną flotą nowych samochodów hybrydowych. EcoCar ma ponad 3,3 mln klientów w Warszawie, we Wrocławiu oraz w Trójmieście. EcoCar oferuje możliwość zamawiania przejazdów na kilometry oraz za z góry umówioną cenę przez aplikację, on-line, telecentrum i IVR pod numerem +48 123456789. Spółka EcoCar dysponuje własną flotą ponad trzystu nowych samochodów hybrydowych oraz 7-osobowych Mercedesów Vito.

    W odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie klientów naszą ofertą, stale poszerzamy skalę naszego biznesu i do naszego zespołu poszukujemy:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Utrzymywanie trwałych relacji z dotychczasowymi klientami
    • Prezentację firmy i oferowanych usług
    • Przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji
    • Realizację planów sprzedaży i polityki handlowej firmy
    • Bieżące monitorowanie rynku, w tym działań konkurencji
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
    • Terminowe i staranne sporządzanie wymaganych zestawień oraz raportów

    Wymagania:

    • Wykształcenie co najmniej średnie
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w dziale sprzedaży
    • Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów
    • Zorientowanie na cel i silna motywacja do sprzedaży
    • Wysoka kultura osobista
    • Dobra znajomość obsługi komputera (w szczególności aplikacji Excel, Word, Power Point)
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Pracę w nowoczesnej firmie wprowadzającej innowacyjne rozwiązania na rynku usług taksówkowych w Polsce
    • Możliwość kreowania polityki marketingowej firmy, realny wpływ na budowanie jej wizerunku
    • Stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie stałe plus dodatkowo prowizja od sprzedaży
    • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop
    • Nielimitowane przejazdy taksówkami EcoCar na spotkania służbowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie danych kontaktowych
    za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.