Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2018-10-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy zmotywowanej, kreatywnej, dokładnej i pracowitej osoby posiadającej łatwość nawiązywania kontaktów na stanowisko pracy Key Account Manager, w jednej z największych w rejonie, prężnie rozwijającej się firmie transportowej Hegelmann Transporte Sp z o.o. z siedzibą we Wrocławiu z filiami w całej Europie.
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • tworzenie i realizacja strategii sprzedaży w obszarze kluczowych klientów firmy na rynku międzynarodowym
    • realizacja planów sprzedażowo-marżowych
    • prowadzenie negocjacji z kontrahentami
    • budowanie długofalowych relacji z klientem i ich wykorzystanie do zapewnienia przewagi konkurencyjnej
    • tworzenie nowych rynków zbytu w zakresie kluczowych klientów
    • przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe;
    • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży do klientów międzynarodowych
    • Biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
    • Orientacja na wyniki, umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami
    • Dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
     Jesteś zainteresowany pracą w Hegelmann Transporte Sp. z o.o.?
    Prześlij do nas swoje CV za pomocą przycisku aplikowania.