Kierowca autobusu

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 15.11.2017
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 15.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Work’n europe to marka grupy Hausengel (wpis KRAZ nr 10603), która działa na ośmiu europejskich rynkach. Obecnie poszukujemy dla naszego klienta, lidera w swojej branży, pracowników zainteresowanych podjęciem pracy na terenie Niemiec. Rekrutujemy na stanowisko:

Region: Niemcy

Opis stanowiska:

Dla wielu niemieckich lokalizacji poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku kierowca autobusu. Do głównych zadań na tym stanowisku należało będzie:

  • prowadzenie autobusu liniowego, szkolnego lub dedykowanego przejazdom specjalnym,
  • realizowanie kontroli biletowej wsiadających podróżnych,
  • przekazywanie podróżnym informacji dotyczących rozkładów jazdy, cen biletów etc.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na wskazanym stanowisku,
  • Prawo jazdy kategorii D,
  • Minimum dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Gotowość do relokacji i podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,
  • Zdolność do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • Pomoc przy wstępnym kontakcie z przyszłym pracodawcą,
  • Pełne szkolenie stanowiskowe,
  • Wsparcie w zakresie przygotowania dokumentów aplikacyjnych oraz relokacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182, ze zm.)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się