Ta oferta pracy jest nieaktualna od 109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca autotransportera

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BM Vehicle Logistics

    Jesteśmy rodzinną firmą z 15-letnim doświadczeniem na rynku transportowym, zajmującą się transportem samochodów na terenie Niemiec.

    Opis stanowiska:

    • Transport pojazdów
    • Samodzielny załadunek i rozładunek autotransportera
    • Praca w pojedynczej obsadzie

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kat. C+E
    • Świadectwo kwalifikacji zawodowej – Kod 95
    • Karta kierowcy
    • Samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, uczciwość

     Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
    • Atrakcyjne, wypłacane terminowo wynagrodzenie
    • Pracę w systemie 2tyg. praca/1tydz. odpoczynku
    • Niezbędne szkolenia oraz narzędzia pracy
    • Pracę zgodnie z przepisami o czasie pracy kierowców.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.