Ta oferta pracy jest nieaktualna od 159 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca

  • Barlinek, zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z dynamicznym rozwojem, firma logistyczna o stabilnej pozycji na rynku poszukuje kandydatów zarówno kobiet jak i mężczyzn na stanowisko kierowcy.

    Kierowca
    Miejsce pracy: Barlinek
    Opis stanowiska:
    • Kierowanie pojazdami osobowymi/użytkowymi
    • Wykonywanie obsługi codziennej pojazdu
    • Praca w trybie 2 lub 3 - zmianowym (możliwe elastyczne godziny pracy również w weekendy)
    • Praca nie związaną z dostawą lub sprzedażą towarów
    Wymagania:
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Bezwypadkowa praktyka (minimum 4 - letnia)
    • Uczciwość oraz sumienność w wykonywaniu codziennych obowiązków
    • Mile widziane zainteresowanie techniką, motoryzacją
    Oferujemy:
    • Pracę w ustabilizowanej oraz rozwijającej się firmie
    • Dobre warunki pracy
    • Pracę w nowych pojazdach
    • Zatrudnienie na umowę zlecenie
    • Udział w interesującym projekcie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.