Kierowca

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 21.12.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma Montelczak Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika którego zadaniem będzie obsługa hydraulicznego dźwigu samochodowego HDS.
    Kierowca
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    • praca w delegacji (poniedziałek - piątek).

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat. C. uprawnienia HDS (będą dodatkowym atutem, możliwość wykonania kursu na zlecenie pracodawcy),
    • umiejętność dokonania naprawy niewielkich awarii.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • system pracy: od poniedziałku do piątku, 8-12h,
    • bardzo ciekawą pracę przy realizacji dużych inwestycji,
    • przyjazne warunki pracy. Wyżywienie i nocleg.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.