Ta oferta pracy jest nieaktualna od 122 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca kat. C

  • Dublin, Irlandia
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-11-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    PARACROSS jest polsko-szwedzką firmą, która działa już od 2005r. Zarządzamy zespołami profesjonalistów, którzy pracują na naszych zagranicznych kontraktach. Obecnie działamy w branży logistycznej oraz budowlanej na terenie Wielkiej Brytanii. Zaufało nam już ponad 1200 fachowców!

    Irlandia

    Miejsce pracy: Dublin

    Zakres obowiązków::

    • Dostawy do sklepów z rozładunkiem towaru
    • Uzupełnianie dokumentacji dostawy

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kategorii C z aktualnymi kwalifikacjami
    • Doświadczenie na kat. C
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Oferta obejmuje:

    • Wynagrodzenie ok. 3000 euro miesięcznie
    • Pomoc w organizacji zakwaterowania
    • Długotrwałą współpracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    lub kontakt z Działem Rekrutacji pod numerem telefonu:

    +48 22 653 66 85

    +48 668 330 442

     www.paracross.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Paracross Sp. z o.o. Sk. oraz podmioty z nią powiązane moich danych osobowych w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."