Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca kat. C

  • Dublin, Irlandia
  • Pracownik fizyczny
  • 22.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
PARACROSS jest polsko-szwedzką firmą, która działa już od 2005r. Zarządzamy zespołami profesjonalistów, którzy pracują na naszych zagranicznych kontraktach. Obecnie działamy w branży logistycznej oraz budowlanej na terenie Wielkiej Brytanii. Zaufało nam już ponad 1200 fachowców!

Irlandia

Miejsce pracy: Dublin

Zakres obowiązków::

  • Dostawy do sklepów z rozładunkiem towaru
  • Uzupełnianie dokumentacji dostawy

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii C z aktualnymi kwalifikacjami
  • Doświadczenie na kat. C
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferta obejmuje:

  • Wynagrodzenie ok. 3000 euro miesięcznie
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania
  • Długotrwałą współpracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

lub kontakt z Działem Rekrutacji pod numerem telefonu:

+48 22 653 66 85

+48 668 330 442

 www.paracross.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Paracross Sp. z o.o. Sk. oraz podmioty z nią powiązane moich danych osobowych w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."