Ta oferta pracy jest nieaktualna od 319 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca kat. C

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 04.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KIEROWCA KAT. C
    Miejsce pracy: Szczecin

    Eurocash Gastronomia

    to wiodący dystrybutor towarów szybko rotujących (ang. FMCG) do rynku HoReCa. Aktualnie do naszego Oddziału poszukujemy kandydatów na powyższe stanowisko.

    Kluczowe zadania:

    • realizacja dostaw do Klientów Eurocash Gastronomia na terenie obsługiwanego regionu;
    • wyładunek transportowanych towarów;
    • kontrola temperatury przewozu;
    • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów;
    • reprezentowanie firmy przed przedstawicielami Klienta;
    • odbiór i rozliczenie należności;
    • dbanie o powierzone mienie firmy.

    Idealny Kandydat powinien:

    • posiadać prawo jazdy kat. C (wymagane świadectwo kwalifikacyjne na przewóz rzeczy i karta kierowcy);
    • posiadać elektroniczną kartę kierowcy;
    • mieć wykształcenie min. zawodowe;
    • cechować się dokładnością, odpowiedzialnością, uczciwością;
    • bardzo dobrze organizować pracę własną;
    • posiadać umiejętność pracy pod presją czasu;
    • być dyspozycyjnym;
    • mile widziane będzie doświadczenie w pracy jako kierowca w branży spożywczej.

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • umowę o pracę i terminowe wynagrodzenia;
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • pakiet socjalny: bony i paczki świąteczne, dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników, grupowe ubezpieczenie na życie i inne.

    WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.).