Kierowca

  • Kraków, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 21.12.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ogólnopolska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją urządzeń i środków higieny
    poszukuje osoby do pracy na stanowisko:
    Kierowca
    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Dowożenie towarów do klientów;
    • Załadunek i rozładunek towarów.

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kategorii B;
    • Znajomość topografii Krakowa i okolic;
    • Dobrze widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w dużej polskiej firmie na podstawie umowy o pracę;
    • Pracę od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”