Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca

  • Lublin, lubelskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2015-05-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Duża międzynarodowa firma spedycyjna oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie spedycji i logistyki, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje dwóch osób na stanowisko:

    Kierowca
    Miejsce pracy: Lublin

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie zestawów z naczepą lub przyczepą na trasach międzynarodowych

    Wymagania:

    • prawo jazdy C+E (transport międzynarodowy)
    • dyspozycyjność
    • doświadczenie na trasach międzynarodowych
    • aktualne badania psychologiczne
    • kurs na przewóz rzeczy
    • karta kierowcy

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • gwarantowany system pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Zainteresowane osoby prosimy o aplikację klikając przycisk:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883).