Ta oferta pracy jest nieaktualna od 117 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Road Runner Sp. z o.o.

    Kierowca

    Miejsce pracy: Warszawa

    Wynagrodzenie: 3 - 6 tys zł

    Opis Stanowiska:

    Broker przewozowy działający w sektorze przewozu osób za pośrednictwem międzynarodowych platform (Uber, Taxify i innych) w związku z rozbudową floty samochodowej zatrudni kierowców z doświadczeniem oraz bez doświadczenia (szkolenie dla wszystkich nowych kierowców) do pracy na terenie Warszawy.

    Oferujemy bardzo dobre warunki pracy na rynku. Wysokie wynagrodzenie średnio ok 3-6 tyś zł. netto, nowe samochody służbowe klasy C, telefon i inne urządzenia do prac, elastyczny grafik oraz liczne szkolenia branżowe. Praca może być też tylko w wekendy. Z nami zbudujesz swoją karierę oraz nabędziesz cennego doświadczenia w branży.

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kat. B od co najmniej 1 roku
    • Uczciwość
    • Dyspozycyjność (PRACA RÓWNIEŻ W WEEKEND)

    Oferujemy:

    • Dobre warunki współpracy
    • Samochód służbowy klasy C
    • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (telefon, mobilny internet)
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Umowę o pracę po okresie próbnym
    • Elastyczny grafik (PRACA RÓNIEŻ TYLKO W WEKEND)
    • Bezpłatny pakiet szkoleń branżowych
    • Średnie zarobki netto od 3000-6000PLN

    Wszystkich szczegółów odnośnie pracy udzielimy podczas rozmów kwalifikacyjnych na które będziemy zapraszać wybranych kandydatów którzy nadeślą aplikacje zawierające aktualne CV.

    ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."