Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Budowy

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Profit Development S.A. poszukuje kandydata na stanowisko:

    KIEROWNIKA BUDOWY
    Specjalizacja: budownictwo wielorodzinne
    Miejsce pracy: Łódź
    KB/Łódź

    OPIS STANOWISKA:

    • Nadzór i koordynacja prac budowlanych;
    • Realizacja budowy zgodnie z umową i budżetem;
    • Kontrola prawidłowości dokumentacji technicznej, kosztorysów, protokołów odbioru i rozliczeń;
    • Raportowanie postępu prac budowlanych Inwestorowi;
    • Nadzór nad jakością robót; kontrola poprawności wykonania robót; udział i koordynacja odbioru wykonanych robót budowlanych;
    • Administrowanie umowami wykonawczymi i podwykonawczymi;
    • Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe – budownictwo;
    • Uprawienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno- budowlanej bez ograniczeń;
    • Doświadczenie zawodowe w realizacji projektów budownictwa wielomieszkaniowego na stanowisku kierownika budowy;
    • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego;
    • Bardzo dobra organizacja pracy;
    • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
    • Umiejętności menedżerskie;
    • Umiejętność obsługi programów NormaPro i AutoCAD;

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie z częścią motywacyjną uzależnioną od osiąganych efektów
    • Prace w stabilnej i rozwijającej się firmie
    CV i list motywacyjny prosimy przesłać w ciągu 7 dni za pomocą przycisku

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.