Ta oferta pracy jest nieaktualna od 306 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Budowy

  • Tarnów, małopolskie
  • Kierownik
  • 21.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla międzynarodowej korporacji z branży budownictwa przemysłowego, o ugruntowanej pozycji na rynku i wieloletnim doświadczeniu w pracach izolacyjnych oraz rusztowaniowych, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór nad prawidłowym i terminowym wykonywaniem prac zleconych przy współpracy z Kierownikiem Projektu oraz Kierownikiem Robót
    • Wybór podwykonawców oraz nadzór nad pracami realizowanymi przez firmy zewnętrzne
    • Nadzór i kontrola prawidłowości i rzetelności rozliczeń i płatności związanych z realizacją projektu
    • Prowadzenie ciągłego nadzoru nad realizacją projektów
    • Współpraca i prowadzenie negocjacji z Klientem/podwykonawcą w zakresie realizacji budowy
    • Raportowanie o postępach / zaawansowaniu prac do Kierownika Projektu
    • Weryfikacja, sprawdzanie jakości i ilości zrealizowanych prac przez podwykonawców
    • Opracowywanie zapotrzebowania na środki produkcji niezbędne do prowadzenia robót
    • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie
    • Organizacja pracy i logistyki na budowie

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budownictwo, mechanika, energetyka, inżynieria środowiska i/lub pokrewne)
    • Mile widziane doświadczenie w budownictwie przemysłowym
    • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej będą dużym atutem
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, AUTOCAD
    • Bardzo dobra organizacja pracy i skrupulatność
    • Komunikatywność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki
    • Dyspozycyjność do pracy w delegacji przy projektach realizowanych na południu Polski (woj. małopolskie, śląskie, podkarpackie, opolskie, świętokrzyskie)

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy przy projektach przemysłowych
    • Pakiet świadczeń dodatkowych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

    bottom