Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Technicznego - Engineering Manager

  • śląskie
  • Kierownik
  • 29.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr. 7145
Nr. Ref.: EM/09/2017

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie działem inżynieryjnym w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,
  • Rozwijanie i standaryzowanie procesów produkcyjnych,
  • Ciągłe doskonalenie procesów,
  • Planowanie strategiczne, nadzór i zarządzanie systemami,
  • Zarządzanie powiązanymi kluczowymi wskaźnikami w celu optymalizacji działań,
  • Uczestnictwo i przeprowadzanie audytów procesów,
  • Nadzór nad implementacją procesów produkcyjnych i ich weryfikacja pod względem wdrażania continuous flow
  • Zarządzanie projektami Kaizen, 5S, Kanban, SMED
  • Szkolenia pracowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w zarządzaniu działem inżynierii procesu, nowych uruchomień - mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej,
  • Wiedza z zakresu metodologii Continuous Improvement poparta doświadczeniem i sukcesami
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Komunikatywność i zaangażowanie
  • Umiejętność trafnej oceny priorytetów

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej liderem w swojej branży
  • Duże możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę na stanowisku wywierającym realny wpływ na funkcjonowanie firmy
  • Pracę pełną wyzwań

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Moltton Poland z  siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 35-37 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom współpracującym z Moltton Poland  oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się