Ta oferta pracy jest nieaktualna od 338 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Oddziału

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 14.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Celkar Sp. z o.o. jest firmą handlową branży motoryzacyjnej wyspecjalizowaną w sprzedaży części samochodowych do aut włoskich i francuskich. Na rynku istniejemy niemal 20 lat, jesteśmy firmą rodzinna z tradycjami, która równocześnie inwestuje w przyszłość i rozwój. Zatrudniamy ponad 90 osób, przede wszystkim w siedzibie firmy w Niepołomicach pod Krakowem. Bardzo szybki rozwój firmy związany z budową sieci sprzedaży w Polsce sprawił, iż obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie Oddziałem zgodnie z obowiązującymi standardami Firmy w tym:
      • Bieżąca kontrola funkcjonowania placówki w tym przychodów i wydatków
      • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu, transportu i całokształtu procesu obsługi Klienta
      • Zarządzanie aktywami placówki: środki trwałe, wyposażenie i elementy majątku obrotowego (zapasy, gotówka)
      • Prowadzenie lokalnych działań marketingowych
      • Dobór personelu we współpracy z działem HR
      • Organizacja pracy podległych pracowników
      • Zapewnienie odpowiedniego poziomu obsługi Klientów i Kontrahentów
    • Tworzenie bazy Klientów poprzez rozwijanie sieci kontaktów handlowych
    • Kontrola i realizacja celów sprzedażowych
    • Raportowanie do Dyrektora Handlowego

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość branży części samochodowych
    • Doświadczenie w prowadzeniu placówki handlowej- filii, oddziału, sklepu itp. (w branży motoryzacyjnej)
    • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej uruchomienia
    • Wykształcenie średnie, preferowane wyższe
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Umiejętność zarządzania ludźmi
    • Pewność siebie, znakomite umiejętności interpersonalne, orientacja na osiąganie celów
    • Biegła umiejętność obsługi komputera, przede wszystkim pakietu MS Office
    • Samodzielność w pracy, skrupulatność i dokładność wykonywania powierzonych zadań

    Oferujemy:

    • Zarobki adekwatne do stanowiska oraz bardzo atrakcyjny system premii od osiągniętych wyników
    • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, samochód
    • Pracę w firmie o długiej tradycji i mocnej pozycji na rynku w skali całej Europy
    • Możliwość rozwoju, szkoleń i awansu
    • Stabilne, długoterminową współpracę
    • Pracę w młodym, miłym i przyjaznym zespole
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej

    Zapraszamy do składania swoich aplikacji (CV bez listu motywacyjnego) klikając Aplikuj.

    Szczegóły dotyczące pracy w firmie celkar na stronie http://celkar.pl/kim-jestesmy/

    Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebook oraz LinkedIn

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."