Oferta pracy

Kierownik Projektów - Program Manager

Boryszew S.A. oddział MAFLOWO firmie

Boryszew S.A. oddział MAFLOW

Fabryczna 43

Tychy

Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Aktualnie do Działu Sprzedaży i Rozwoju Biznesu poszukujemy pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK PROJEKTÓW
/ PROGRAM MANAGER
DYWIZJA GUMA

Zakres zadań:

  • Zarządzanie projektami zgodnie z wewnętrzną metodyką zarządzania projektami Dywizji Gumy,
  • Odpowiedzialność za projekt od momentu nominacji (rozpoczęcia projektu) do momentu rozpoczęcia produkcji seryjnej,
  • Odpowiedzialność za terminową realizację projektu oraz nadzór nad jego budżetem,
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej,
  • Przygotowanie planu wdrożenia produktu zgodnie z wymaganiami klienta oraz wewnętrznymi procedurami firmy,
  • Kontakt z Klientem na każdym etapie projektu w tym udział w spotkaniach projektowych w siedzibach Klientach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w branży automotive,
  • Znajomość zasad i metodyk zarządzania projektami,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • Znajomość języka niemieckiego lub innego będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz MS Project,
  • Umiejętność zarządzania zespołem i prowadzenia spotkań, również w środowisku międzynarodowym,
  • Kreatywność, innowacyjność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (posiadanie prawo jazdy kat. B).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia,
  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym,
  • Udział w rozwoju standardów w organizacji,
  • Benefity (karta sportowa, karta lunch pass, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki),
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Pracę w dynamicznym środowisku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Na aplikacji prosimy umieścić poniższą klauzulę:

 „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Boryszew S.A. Oddział Maflow w Tychach, ul. Serdeczna 42, 43-100 Tychy na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, jednakże nie dłużej niż na okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji na niniejsze stanowisko. Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/łem się z klauzulą informacyjną Boryszew S.A. Oddział Maflow w Tychach”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy