Logo Pracuj.pl

Kierownik Projektów - Project Manager

Boryszew S.A. oddział MAFLOWO firmie

  • Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami zgodnie z wewnętrzną metodologią zarządzania projektami funkcjonującą w organizacji, jak również stosowaną i wymaganą przez klienta,
  • Odpowiedzialność za projekt od momentu nominacji (rozpoczęcia projektu) do 3 miesięcy od momentu rozpoczęcia produkcji seryjnej,
  • Przygotowanie planu wdrożenia produktu zgodnie z wymaganiami klienta oraz wewnętrznymi procedurami firmy,
  • Odpowiedzialność za terminową realizację projektu oraz nadzór nad jego budżetem,
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej,
  • Zarządzanie zespołem projektowym (dedykowanym i tym wynikającym ze struktury macierzowej),
  • Kontakt z Klientem na każdym etapie projektu w tym udział w spotkaniach projektowych w siedzibach Klientach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w branży automotive,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • Znajomość zasad i metodyk zarządzania projektami,
  • Znajomość procedury APQP, lub innych narzędzi do zarządzania projektami stosowanymi przez klientów,
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz MS Project,
  • Umiejętność zarządzania zespołem i prowadzenia spotkań, również w środowisku międzynarodowym,
  • Kreatywność, innowacyjność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (posiadanie prawo jazdy kat. B).

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym,
  • Udział w rozwoju standardów w organizacji,
  • Benefity (karta sportowa, karta lunch pass, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki),
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Pracę w dynamicznym środowisku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Boryszew S.A. oddział MAFLOW

Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Kierownik Projektów - Project Manager, Tychy